تغییر و تحول !

تغییرات چه خوب چه بد ! لازمه زندگی اند اما گاهی آدم رو بد جوری به فکر می اندازن. معمولا آدم در مقابله با تغییرات به خیلی چیزا فکر میکنه به شرایط قبل و بعد از تغییر و نتایجی که تغییر میتونه به همراه داشته باشه. همه عوامل مقایسه میشه . واضحه که اگه تغییرات اجباری باشه و خواست خود فرد توش هیچ نقشی نداشته باشه ،  ناراحت کننده است و شاید فرد با اون مقابله کنه اما خیلی زود همه چیز عادی میشه وفرد شرایط جدید رو می پذیره و حتی شاید حاضر نیاشه  اون رو با شرایط تازه  ای عوض کنه .  

چند روزیه که درگیر یه سری تغییراتم ....تغییراتی که باعث شده قدر خیلی چیزها رو که قبلا فکر میکردم  پیش پاافتاده و عادی هستند بیشتربدونم و سعی کنم اگه دوباره به اون شرایط برگردم ازشون نهایت استفاده رو ببرم. یه جورایی مطمئنم که اوضاع اینجوری نمی مونه با این حال سعی میکنم فعلا خودم رو با شرایط وفق بدم !

/ 6 نظر / 25 بازدید
كانون قرآن مسجد ابوالفضل (ع) بوشهر

با عرض ادب و ارادت به شما دوست عزیز. امید این که هیچ وقت در نوشتن خسته نشید. 6/4/87 روز جهانی مبارزه با مواد مخدره. بنظر شما آیا کاری از دست ما هم ساخته است؟ چه کاری میتونیم انجام بدیم که دوستانمون رو به زندگی برگردونیم.

کوروش

kare khoobi mikoni[دست] man 5sal pishe be soorate ejbari too otrish shoroo be zendegi karda. avalesh fajehe bood. alan hekmatesh ro dark mikonam[لبخند][گل]

سحر

سلام خوبی روز بخیر وب قشنگی داری وقت کردی به کلبه منم یه سر بزن خوشحال میشم قدمهای نازت در کلبم حس کنم [شیطان]منتظر قدمهای گرمت هستم روز خوش[گل]

راسیم

پیام عاشقانه نیز بگذارید امضا’ دوست

jikjik

سلام نمیدونم ، ولی مهربان خدای مریم همیشه حافظ همه بوده. فقط به نظر من مهم این هست که باور کنیم که خدا با ما هست گر همه نباشند. بر خود نمی پسندی تغییر کن قضا را. تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد[چشمک] شاد و به روز باشی. با توکل به خدا.